Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STALPI DE GHIDARE CU BANDA RETRACTABILA INOX ( 3M)
- Număr anunț
- DA22472389
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34942100-3 · Stalpi indicatori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.466,35 RON
- Valoare atribuită
- 3.466,35 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 11:12
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.466,35 RON
din 3.466,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro