Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cos gunoi stradal

Număr anunț
DA22470650
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
URBAN MIHAELA YANIS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 38594318)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
4.850 RON
Data publicării
25.02.2019 09:59
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.