Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare Amsterdam, hotel AVENUE, 26-28.03.2019
- Număr anunț
- DA22469828
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
- Furnizor / câștigător
- MILLENNIUM TOUR CORPORATE MANAGEMENT S.R.L. (CUI RO38486626)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.268 RON
- Valoare atribuită
- 1.268 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 09:21
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.268 RON
din 1.268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro