Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor USB Wireless 300Mbps TP-Link TL-WN822N 802.11n

Număr anunț
DA22471882
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,50 RON
Valoare atribuită
276,50 RON
Data publicării
25.02.2019 10:50
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,50 RON

din 276,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.