Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch Zyxel ES-108A v3, 8 Porturi

Număr anunț
DA22471565
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Dambovita (CUI 4207123)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45,38 RON
Valoare atribuită
45,38 RON
Data publicării
25.02.2019 10:36
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45,38 RON

din 45,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.