Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOUSE OPTIC FARA FIR, REZOLUTIE 1600DPI, Mouse optic wireless Gembird cu 4 butoane cu nano-receptor
- Număr anunț
- DA22470613
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,94 RON
- Valoare atribuită
- 110,94 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 09:58
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,94 RON
din 110,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro