Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport si de eliminare a deseurilor de origine animala
- Număr anunț
- DA22469322
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- MONDECO SRL (CUI RO13800021)
- Cod CPV
- 98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 08:53
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro