Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie frigider cu o usa

Număr anunț
DA22466531
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO31405861)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,20 RON
Valoare atribuită
483,20 RON
Data publicării
22.02.2019 13:30
Termen limită
27.02.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,20 RON

din 483,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.