Acasă · Licitații
· Masini-unelte pentru prelucrarea pietrei, a ceramicii, a betonului sau a sticlei (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de taiat gresie si faianta YATO, blat amortizat, lungime de taiere 800mm
- Număr anunț
- DA22472018
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
- Cod CPV
- 42641000-1 · Masini-unelte pentru prelucrarea pietrei, a ceramicii, a betonului sau a sticlei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,85 RON
- Valoare atribuită
- 352,85 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 10:55
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,85 RON
din 352,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro