Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRCF BRASOV-Pila rotunda si Pila lata
- Număr anunț
- DA22470753
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 44512700-9 · Pile sau raspele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,50 RON
- Valoare atribuită
- 260,50 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 10:03
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260,50 RON
din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro