Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Yală electromagnetica, curent continuu, interior/exterior, montaj aparent

Număr anunț
DA22469672
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CARE S.R.L. (CUI 38422983)
Cod CPV
44521120-5 · Incuietoare electronica de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,95 RON
Valoare atribuită
639,95 RON
Data publicării
25.02.2019 09:13
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,95 RON

din 639,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.