Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPĂ DE CIRCULAŢIE WILO+FURTUN PENTRU VAS DE EXPANSIUNE+SENZOR PRESIUNE
- Număr anunț
- DA22457318
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- INSTALEXPERT SRL (CUI 14063211)
- Cod CPV
- 44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.331,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.331,55 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 14:04
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.331,55 RON
din 1.331,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro