Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta si intretinere sistem detectie si avertizare la incendiu

Număr anunț
DA22475470
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI RO24292654)
Furnizor / câștigător
OMEGA STAR SISTEMS SRL (CUI RO21392071)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840 RON
Valoare atribuită
2.840 RON
Data publicării
25.02.2019 13:29
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840 RON

din 2.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.