Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECONFIGURARE LAPTOP DELL si UP-GRADE LAPTOP/UC CU SSD

Număr anunț
DA22460371
Autoritate contractantă
Comuna Caineni (CUI 2541681)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,99 RON
Valoare atribuită
1.428,99 RON
Data publicării
22.02.2019 08:43
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,99 RON

din 1.428,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.