Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salam Clip Carniprod

Număr anunț
DA22474784
Autoritate contractantă
SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,98 RON
Valoare atribuită
1.057,98 RON
Data publicării
25.02.2019 12:56
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,98 RON

din 1.057,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.