Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diplome si afise - Concurs de recitari - Poezia de dragoste
- Număr anunț
- DA22451727
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- TEMEX ADVERTISING SRL (CUI RO16789572)
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,50 RON
- Valoare atribuită
- 121,50 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 09:40
- Termen limită
- 28.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,50 RON
din 121,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro