Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa minerala naturala plata si carbogazoasa 0,5 l Bucovina

Număr anunț
DA22453722
Autoritate contractantă
MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404,56 RON
Valoare atribuită
1.404,56 RON
Data publicării
21.02.2019 11:12
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.404,56 RON

din 1.404,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.