Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare conf anuntului nr. ADV1060981
- Număr anunț
- DA22465737
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.888,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.888,64 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 12:51
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.888,64 RON
din 3.888,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro