Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELINA PASTARNAC CEAPA PATRUNJEL RADACINA MORCOV CONOPIDA CLEMENTINE ARDEI KAPIA ROSU GREFE PERE

Număr anunț
DA22481411
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221110-0 · Radacinoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,44 RON
Valoare atribuită
847,44 RON
Data publicării
26.02.2019 10:53
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,44 RON

din 847,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.