Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii depozitare

Număr anunț
DA22480028
Autoritate contractantă
U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
Furnizor / câștigător
PLASMA SRL (CUI RO6497767)
Cod CPV
70321000-7 · Servicii de inchiriere de terenuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
26.02.2019 09:13
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.