Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie ORCT Maramures, Baia Mare, Bd. Unirii nr. 18, etajul 2 si demisol.

Număr anunț
DA22476884
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
BEST CLEAN MASTER SRL (CUI 37195777)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.581,50 RON
Valoare atribuită
26.581,50 RON
Data publicării
25.02.2019 14:36
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.581,50 RON

din 26.581,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.