Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA22464545
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Furnizor / câștigător
GAR SRL (CUI 2825497)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.718 RON
Valoare atribuită
2.718 RON
Data publicării
22.02.2019 11:55
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.718 RON

din 2.718 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.