Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OFERTA RCA SI CASCO DACIA 1307 IS05AKU
- Număr anunț
- DA22485297
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
- Furnizor / câștigător
- BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126 RON
- Valoare atribuită
- 1.126 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:28
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.126 RON
din 1.126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro