Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi colectoare urina 2000ml cu supapa evacure
- Număr anunț
- DA22484586
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.140 RON
- Valoare atribuită
- 4.140 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:59
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.140 RON
din 4.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro