Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR VARTA 1000mA Ni-MH AAA/R3,
- Număr anunț
- DA22480879
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 31432000-3 · Acumulatori cu cadmiu-nichel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,33 RON
- Valoare atribuită
- 69,33 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 09:53
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,33 RON
din 69,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro