Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru scaun

Număr anunț
DA22478164
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu (CUI 4340382)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI RO15507118)
Cod CPV
39114000-4 · Piese pentru scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,50 RON
Valoare atribuită
180,50 RON
Data publicării
25.02.2019 15:50
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,50 RON

din 180,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.