Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv de stocare Chisoda
- Număr anunț
- DA22477977
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
- Furnizor / câștigător
- EDIGRUP (CUI RO16439011)
- Cod CPV
- 30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 25.02.2019 15:37
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.02.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570 RON
din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro