Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA SI MATERIALE DE ACOPERIRE A PERETILOR

Număr anunț
DA22476531
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII BABAITA (CUI 18990512)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
25.02.2019 14:17
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 22:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.