Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 10ML X 1FL

Număr anunț
DA22472086
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,80 RON
Valoare atribuită
211,80 RON
Data publicării
25.02.2019 10:58
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,80 RON

din 211,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.