Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie servicii de dirigentie de santier pentru lucrarea Construire pod beton, str. Pietrosu, Com

Număr anunț
DA22469118
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
SC SANTRUST EXPERT SRL MOINESTI (CUI 15644506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare finală
6.000 RON
Data publicării
25.02.2019 08:38
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.