Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAMPILA TRODAT 4913

Număr anunț
DA22480358
Autoritate contractantă
Directia Locala de Evidenta a Persoanelor Sector 6 (CUI 17862450)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69,42 RON
Valoare atribuită
69,42 RON
Data publicării
26.02.2019 09:30
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69,42 RON

din 69,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.