Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub neon 18W, 36W

Număr anunț
DA22479850
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,70 RON
Valoare atribuită
787,70 RON
Data publicării
26.02.2019 09:04
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,70 RON

din 787,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.