Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA22472492
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,67 RON
Valoare atribuită
695,14 RON
Data publicării
25.02.2019 11:16
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,14 RON

din 459,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.