Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corn cu vanilie 80 gr

Număr anunț
DA22478355
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,60 RON
Valoare atribuită
237,60 RON
Data publicării
25.02.2019 16:09
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,60 RON

din 237,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.