Ofertă refuzată
Cumpărare directă
BISCUITI CIKOBEST CACAO /PARADISE 60G/64G
- Număr anunț
- DA22463449
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- TIBISAV SRL (CUI 15402235)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,80 RON
- Valoare finală
- 220,80 RON
- Data publicării
- 22.02.2019 11:08
- Data finalizării
- 26.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.