Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun hidraulic 1Sn5 L=20000 echipat

Număr anunț
DA22481512
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
MDC COMPANY S.R.L. (CUI RO15114747)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
26.02.2019 10:59
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.