Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP D- Inspectie tehnica periodica 27,94 Vehicule rutiere cu masa totala maxima autorizata mai mare
- Număr anunț
- DA22480495
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
- Furnizor / câștigător
- Gezzinchirieri SRL-D (CUI RO34394309)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,07 RON
- Valoare atribuită
- 168,07 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 09:37
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,07 RON
din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro