Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 62,3% sub estimat

Servicii de informare prin program legislativ on-line

Număr anunț
DA22478243
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
64216200-5 · Servicii de informare electronica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.459 RON
Valoare atribuită
928,26 RON 62,3% sub estimat
Data publicării
25.02.2019 15:57
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,26 RON

din 2.459 RON estimat 62,3%

Adjudecat la 37,7% din estimat · economie 1.530,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.