Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIROU STEFAN SONOMA 1200X500X750 DDM 1C

Număr anunț
DA22477857
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,24 RON
Valoare atribuită
209,24 RON
Data publicării
25.02.2019 15:28
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,24 RON

din 209,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.