Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET BITI 1OO BUC 390707

Număr anunț
DA22486600
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VATRA DORNEI (CUI 18262640)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,51 RON
Valoare atribuită
31,51 RON
Data publicării
26.02.2019 14:17
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,51 RON

din 31,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.