Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE DOCUMENTE A4 CRISTAL

Număr anunț
DA22484974
Autoritate contractantă
PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,36 RON
Valoare atribuită
19,36 RON
Data publicării
26.02.2019 13:15
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,36 RON

din 19,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.