Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport ecuson

Număr anunț
DA22484886
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,75 RON
Valoare atribuită
312,75 RON
Data publicării
26.02.2019 13:12
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,75 RON

din 312,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.