Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Copiator Master A4 80 gr 500coli/Top

Număr anunț
DA22484722
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Alba (CUI 20715107)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675 RON
Valoare atribuită
2.675 RON
Data publicării
26.02.2019 13:05
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675 RON

din 2.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.