Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80g

Număr anunț
DA22483148
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Arad (CUI 11376249)
Furnizor / câștigător
RTC TORA TRADING SRL (CUI RO3517533)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014,50 RON
Valoare atribuită
2.014,50 RON
Data publicării
26.02.2019 12:06
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.014,50 RON

din 2.014,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.