Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA RIG. ANTIFOC RF 12,5 (1,2X2M)

Număr anunț
DA22482896
Autoritate contractantă
ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,12 RON
Valoare atribuită
562,12 RON
Data publicării
26.02.2019 11:57
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,12 RON

din 562,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.