Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de rechizite si papetarie - CL

Număr anunț
DA22480910
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
DANPO TRADE MASTER SRL (CUI 30448740)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,82 RON
Valoare atribuită
327,82 RON
Data publicării
26.02.2019 09:54
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,82 RON

din 327,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.