Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Produse de birotica (hartie A4, A3, CD, Stick USB) pentru Directia Slvica Satu Mare.

Număr anunț
DA22477864
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.219,47 RON
Valoare atribuită
20.219,47 RON
Data publicării
25.02.2019 15:28
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.219,47 RON

din 20.219,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.