Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reaparatii la acoperis imobil situat in Jimbolia str. Republicii nr.14 Politia Oras Jimbo

Număr anunț
DA22474515
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
ALACART CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35949106)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.672,78 RON
Valoare atribuită
12.672,78 RON
Data publicării
25.02.2019 12:44
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.672,78 RON

din 12.672,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.