Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat
ACHIZITIE DIRECTA
- Număr anunț
- DA22472542
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
- Furnizor / câștigător
- DIMI SRL (CUI RO14192011)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,88 RON
- Valoare atribuită
- 126,07 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2019 11:18
- Termen limită
- 02.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,07 RON
din 142,88 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 16,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.