Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maşină de găurit/înşurubat 12V-15

Număr anunț
DA22476494
Autoritate contractantă
TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
25.02.2019 14:15
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
25.02.2019 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.